laikikithara

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

4 απαντήσεις

    παπακωνσταντινου-σιδηροπουλος-νταλαρας

    avatar
    bebinoss


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2013
    Ηλικία : 49
    Τόπος : πειραιας

    παπακωνσταντινου-σιδηροπουλος-νταλαρας Empty παπακωνσταντινου-σιδηροπουλος-νταλαρας

    Δημοσίευση  bebinoss Τετ Φεβ 06, 2013 8:43 am

    θα μπορουσε καποιος να μου πει που θα βρω tab για κιθαρα : Στελλα-το μαχαιρι-σακολουθω-να μαγαπας-πηγα στα μερη ευχαριστω πολυ
    elrich
    elrich
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 128
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/12/2012
    Ηλικία : 52
    Τόπος : ΑΘήνα

    παπακωνσταντινου-σιδηροπουλος-νταλαρας Empty Απ: παπακωνσταντινου-σιδηροπουλος-νταλαρας

    Δημοσίευση  elrich Τετ Φεβ 06, 2013 10:27 am

    bebinoss έγραψε:θα μπορουσε καποιος να μου πει που θα βρω tab για κιθαρα : Στελλα-το μαχαιρι-σακολουθω-να μαγαπας-πηγα στα μερη ευχαριστω πολυ

    Που ήσουνα τόσο καιρό?? Τις έχω στο πρόγραμμα όλες αυτές που λες! Θα ανέβουνε σύντομα.
    Very Happy
    avatar
    solid k7


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2013
    Τόπος : Ιωαννινα

    παπακωνσταντινου-σιδηροπουλος-νταλαρας Empty Απ: παπακωνσταντινου-σιδηροπουλος-νταλαρας

    Δημοσίευση  solid k7 Σαβ Απρ 20, 2013 9:13 am

    Συγγνωμη που το γραφω εδω ρ παιδια,αλλα μ ποιο προγραμμα ανοιγετε τν φακελο μ τν παρτιτουρα που κατεβαζετε???
    elrich
    elrich
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 128
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/12/2012
    Ηλικία : 52
    Τόπος : ΑΘήνα

    παπακωνσταντινου-σιδηροπουλος-νταλαρας Empty Απ: παπακωνσταντινου-σιδηροπουλος-νταλαρας

    Δημοσίευση  elrich Κυρ Απρ 21, 2013 12:02 pm

    solid k7 έγραψε:Συγγνωμη που το γραφω εδω ρ παιδια,αλλα μ ποιο προγραμμα ανοιγετε τν φακελο μ τν παρτιτουρα που κατεβαζετε???

    Καλησπέρα. Ο φάκελος είναι zip, και ανοίγει με το αντίστοιχο προγραμματάκι που είναι συνήθως εγκατεστημένο στα περισσότερα pc. Αν ενοείς το αρχείο με κατάληξη .gp5 αυτό ενοίγει με το πρόγραμμα guitar pro.
    avatar
    solid k7


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2013
    Τόπος : Ιωαννινα

    παπακωνσταντινου-σιδηροπουλος-νταλαρας Empty Απ: παπακωνσταντινου-σιδηροπουλος-νταλαρας

    Δημοσίευση  solid k7 Κυρ Απρ 21, 2013 3:50 pm

    elrich έγραψε:
    solid k7 έγραψε:Συγγνωμη που το γραφω εδω ρ παιδια,αλλα μ ποιο προγραμμα ανοιγετε τν φακελο μ τν παρτιτουρα που κατεβαζετε???

    Καλησπέρα. Ο φάκελος είναι zip, και ανοίγει με το αντίστοιχο προγραμματάκι που είναι συνήθως εγκατεστημένο στα περισσότερα pc. Αν ενοείς το αρχείο με κατάληξη .gp5 αυτό ενοίγει με το πρόγραμμα guitar pro.

    Δν μπορω να τ διαβασω με καποιο προγραμμα,μ τα βγαζει αλαμπουρνεζικα,δν πειραζει θα ρωτησω ενα φιλο μ που ξερει απο υπολογιστες γιατι εγω δν σκαμπαζω και πολλα και θα το λυσω το προβληματακι...ευχαριστω για τν απαντηση παντως
    tallos
    tallos


    Αριθμός μηνυμάτων : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2013
    Τόπος : αμβουργο

    παπακωνσταντινου-σιδηροπουλος-νταλαρας Empty Απ: παπακωνσταντινου-σιδηροπουλος-νταλαρας

    Δημοσίευση  tallos Σαβ Απρ 27, 2013 1:06 pm

    solid k7 έγραψε:
    elrich έγραψε:
    solid k7 έγραψε:Συγγνωμη που το γραφω εδω ρ παιδια,αλλα μ ποιο προγραμμα ανοιγετε τν φακελο μ τν παρτιτουρα που κατεβαζετε???

    Καλησπέρα. Ο φάκελος είναι zip, και ανοίγει με το αντίστοιχο προγραμματάκι που είναι συνήθως εγκατεστημένο στα περισσότερα pc. Αν ενοείς το αρχείο με κατάληξη .gp5 αυτό ενοίγει με το πρόγραμμα guitar pro.

    Δν μπορω να τ διαβασω με καποιο προγραμμα,μ τα βγαζει αλαμπουρνεζικα,δν πειραζει θα ρωτησω ενα φιλο μ που ξερει απο υπολογιστες γιατι εγω δν σκαμπαζω και πολλα και θα το λυσω το προβληματακι...ευχαριστω για τν απαντηση παντως
    κατεβασε το προγραμα 7zip δωρεαν

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μαρ 28, 2024 6:03 am